top of page

Peptidų trūkumas pagreitina kūno audinių susidėvėjimą ir organizmo senėjimą.


Ką daro peptidai, patekę į organizmą? Jie priverčia ląstelę dirbti teisingai, dėl ko organizmas pradeda “gydytis” pats: “restautruoti” savo organus ar audinius.

Patekę į lasteles, peptidai iki 30-40 procentų prailgina jų gyvenimą.Senas ir ligotas ląsteles pradeda keisti jaunos ir sveikos. Prasideda aktyvus organizmo sveikimas, didėja adaptacinės galimybės, normalizuojasi audinių bei organų funkcinis aktyvumas.

-Jie apsaugo kūno ląsteles nuo toksinų poveikio

-pagreitina metabolizmo procesus ląstelėse

-normalizuoja visų organų darbą

-padeda jiems įsisavinti reikalingas medžiagas

-stimuliuoja pažeistų audinių atsistatymą.

-peptidai atjaunina žmogaus organizmo ląsteles.

Veikiant peptidams, žmogus tampa aktyvesnis, ištvermingesnis, atsparesnis ligoms. Peptidų kompleksas šiandien jau populiari atjaunėjimo priemonė. Kai sutrinka kokio nors organo veikla ,natūralūs peptidai tuoj pat skuba būtent jam į pagalbą.

Ląstelių lygyje vyksta pastovūs procesai – gimsta naujos ląstelės, gamina baltymus, po to miršta, jas pakeičia naujos ir t. t. Kai organizmo regeneracijos tempai lėtėja , sutrinka naujų ląstelių gamyba. Ir tik peptidų dėka šis procesas atsistato.

Peptidų trūkumas, vystydamasis su amžiumi ir ligos atveju, žymiai pagreitina kūno audinių susidėvėjimą ir organizmo senėjimą. Esmė tame, kad tinkamai ląstelių veiklai reikalingas atitinkamas peptidų kiekis, kurie, savo ruožtu, palaiko genų darbą optimaliam režime.

Peptidai, dirbantys atitinkančiose jiems ląstelėse jose ir sintezuojasi. Todėl esant patologijai, o taip pat su amžiumi ląsteliųdarbas sutrinka. Audinių degeneracija progresuoja, kas galiausiai pasireiškia kliniškai.

Todėl trumpų peptidų naudojimas yra vienas iš pagrindinių naujovių medicinoje ir gali gerokai sulėtinti senėjimo greitį, skatindama ląstelių proliferaciją ir audinių regeneraciją, taip pat didinanti ląstelių resursus. Kitas svarbus peptidų privalumas – priešnavikinis poveikis.

Peptidiniai preparatai visiškai saugūs, jie neiššaukia priklausomybės. Tai preparatai, kuriuos gali naudoti kiekvienas žmogus.

Peptidinius bioreguliatorius galima vartoti ir profilaktikai, ir gydymui


Comments


Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page